Advento akcija „Gerumas mus vienija“

Nepaisant sudėtingos situacijos, Caritas išlaiko gerasias tradicijas ir organizuoja kasmetinę, adventinę žvakelių akciją  „Gerumas mus vienija“!

 

Gerumas mus vienija akcijos simbolis – žvakelė, šiemet atsinaujino ir kviečia atkreipti dėmesį į labiausiai pagalbos reikalingus žmones. Žvakelė – tai solidarumo, vienybės ir vilties simbolis, rankų darbo kūrinys. Jos su dėkingumu ir viltimi pagamintos Vilniaus arkivyskupijos Carito žvakių dirbtuvėse. Kiekvienas įsigijantis šią žvakę aiškiai sako, kad mato išalia esančius ir kad yra tas šviesulys, suteikiantis taip reikalingo konkretaus palaikymo silpnesniems.

 

Kaip šiemet įgyvendinsime žvakelių akciją:

 

Nuo advento pradžios kviesime visus geros valios žmones prisidėti prie pagalbos vargstantiems ir už tai gauti dovanų Caritas žvakelę (paaukoti bus galima bažnyčiose, parapijos raštinėse ir Caritas centruose). Šiuo būdu paaukoję žmonės gaus dovanų Caritas žvakelę “į rankas”.

 

Nuo lapkričio 28 d. šeštadienių vakarais bei sekmadieniais prieš ir po šv. Mišių bažnyčioje galėsite įsigyti Caritas žvakučių bei leidyklos “Katalikų pasaulio leidiniai” knygų.

Surinktos piniginės aukos bus skiriamos maisto produktams, kurie prieš Kalėdų šventes bus išdalinti nepasiturintiems.

Daugiau informacijos: Daiva Sabonytė (Caritas).