Kviečiame dalyvauti istoriniame įvykyje

Mielieji Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

Birželio 25 d. pirmą kaitą Lietuvos istorijoje Dievo tarnas arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas Palaimintuoju.

Šiame istoriniame įvykyje betarpiškai galime dalyvauti kiekvienas ir taip išreikšti pagarbą šiai neeilinei asmenybei.

Birželio 24 d. 16.30 val. Vyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio sarkofagas bus išlydimas iš Kaišiadorių katedros į Vilniaus arkikatedrą baziliką. Planuojama, kad iškilmingas kortežas Elektrėnus ir Vievį pravažiuos apie 16.45 – 17.00 val. Šiuo laiku norinčius ir galinčius prašome rinktis šalia kelio Al Vilnius-Kaunas: Elektrėnuose ties degaline „Circlek“ (buvusi „Statoil“). Vievyje ant pėsčiųjų tilto prie prekybos centro „Maxima“. Pagerbimui naudosime valstybines, savivaldybės, miesto vėliavas ir kitą atributiką, derančią tokiai iškilmei (atributiką parūpinsime). Tai galimybė pabūti kaitų, susitelkti bendram tikslui ir puikiai praleisti laiką.

Galinčius dalyvauti šioje pagerbimo ceremonijoje prašome registruotis elektroniniu paštu gintaras.janciauskas@gmail.com ar tel. 8 613 77042. nurodant vardą, pavardę, vietą, kurioje dalyvausite (Elektrėnai ar Vievis), iki 2017-06-20.

Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis