Ši svetainė yra oficiali Vievio šv. Onos parapijos svetainė internete. Visos šios svetainės autorinės teisės priklauso Vievio šv. Onos parapijai. Joje talpinama informaciją yra apie artėjančius renginius, supažindinama skaitytojus su savo veikla, istorija, žymiomis asmenybėmis ir aktualiausiais įvykiais. Informaciją galima perduoti šiuo adresu: info@vievioparapija.eu
 
Atsakomybės ribojimas
 
Svetainėje esančią parapijos tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administratoriaus išankstinio sutikimo.
 
Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti: Vievio šv. Onos parapija bei www.vievioparapija.eu kaip tokios informacijos šaltinį, nebent susitarta kitaip. Visa tekstinė ir grafinė medžiaga yra Vievio šv. Onos parapijos arba Kaišiadorių vyskupijos (jei nenurodyta kitaip). Svetainės logotipo, animuotų ir neanimuotų skydelių be raštiško www.vievioparapija.eu svetainės administratoriaus leidimo, kopijuoti draudžiama.
 
Jei Jūs nesutinkate su šiomis aukščiau išvardintomis naudojimosi sąlygos, Jums negalima naudotis šia internetine svetaine. Tokiu atveju rekomenduojame palikti šią svetainę. Jeigu toliau skaitote ir liekate šioje svetainėje, vadinasi su šiomis taisyklėmis sutinkate ir pasižadate jų laikytis.
 
Dėkojame už pastebėjimus ir pasiūlymus kaip geriau bei informatyviau pateikti medžiagą apie mūsų parapijos gyvenimą ir veiklą.